Декоративні матеріали UniClay

01 жовтня 2015

Ринок будівельних матеріалів для оздоблення фасадів та інтер’єрів такий різноманітний, що додатковим кольором чи фактурою сьогодні мало кого здивуєш. Різними видами декоративних штукатурок, 3dпанелями, шпалерами та плитами наповнені будівельні гіпермаркети та салони. Виділити свій фасад або інтер’єр в цьому різноманітті стало достатньо тяжко.

Провідні виробники намагаються дивувати новими матеріалами та формами. Наприклад, вже з’явились панелі, що імітують корозію та сталь, глиняні панелі, що виглядають як камінь або шкіра, або тонкі сланцеві плити.

В нашій публікації ми розглянемо особливості та переваги використання глиняних плит UniClay, що поставляє компанія «Буд Система».

articleUniclay2

Інноваційні плити UniClay складаються із глини, яка в процесі високошвидкісної обробки піддається розщепленню, формуванню та запіканню. Використання натуральної сировини дозволяє плиті бути екологічно чистою, безпечною та володіти іншими характеристиками:

 • Плити можна приклеювати на теплоізоляційні матеріали без використання додаткових підкладок. Це зменшує вартість м2  та скорочує затрати на монтажні роботи.
 • Завдяки інноваційним технологіям зовнішній вигляд плит максимально наближений до існуючих в природі матеріалів.
 • Проведені випробування підтверджують, що матеріал належить до класу горючості Г1 (матеріал з низькими горючими властивостями). Це дозволяє використовувати матеріал для оздоблення як внутрішніх, так фасадних поверхонь споруд.
 • Плити UniClay достатньо легкі та тонкі, що спрощує процес монтажу. Завдяки спеціальним домішкам матеріал володіє гнучкістю та еластичністю. Це дозволяє монтувати його на арки, колони та кути без додаткових конструкцій.
 • Матеріал володіє гарною паропроникаючими властивостями та здатністю регулювати температуру і вологість в приміщенні для створення комфортних умов проживання.
 • Плити мають високу зносостійкість, міцність та вологостійкість, тому їх можна використовувати для оздоблення фасадних та інтер’єрних стін, підлог.

Технологія виробництва UniClay дозволяє отримати велику кількість дизайнів та кольорів. Основні підгрупи дизайнів – це імітація різноманітних видів каменю, цегли, шкіри та дерева. Наприклад, в каталозі дизайнів Stone представлено 14 видів дизайну каменю – від пласких Travertine і Sandstone до структурних та об’ємних Infinity та Mashroom stone (див. Каталог дизайнів).

Плити колекції Stone UniClay мають ряд переваг в порівнянні зі своїми природніми аналогами:

 • Завдяки невеликій вазі матеріал можна монтувати відразу на систему теплоізоляції, немає необхідності в коштовних та затратних по часу підсистемах.
 • Мінімальні відходи після підрізання матеріалу та відсутність затрат на підготовчі роботи. Гнучкість UniClay дозволяє монтувати матеріал там, де натуральний камінь встановлювати складно, без значних підготовчих робіт та відходів.
 • Матеріал по своїм якостям та міцності майже не поступається натуральному каменю. Але при цьому, у випадку значних пошкоджень чи необхідності доопрацювань, плиту легше демонтувати, ніж масивний камінь.
 • Швидкість та легкість транспортування та монтажу.

Колекція Wood UniClay, завдяки своєму складу та характеристикам, має ряд переваг перед натуральним деревом, а саме:

 • Легше передбачити поведінку матеріалу. При неправильному технологічному процесі обробки дерево може зсихатись та деформуватись, чого ніколи не станеться з глиною.
 • Плити UniClay немає необхідності обробляти захисними засобами та імпрегнантами. Він має гарну зносостійкість та резистентність до вологи.
 • На відмінну від дерева плити UniClay тяжко займисті. .
 • Плити UniClay мають стабільно стійкий колір та їх завжди можна дозамовити в тому ж кольорі та декорі у випадку необхідності.

articleUniclay3

Завдяки вище названим якостям плити UniClay широко використовуються в оздобленні фасадів комерційного та жилого будівництва, стін та підлог в інтер’єрі жилих будинків, готелів, ресторанів, офісів та приміщень іншого призначення. Реалізовані в світі об’єкти можна подивитись в Галереї робіт.

Більш детально ознайомитись з матеріалами можна по телефону або у нас в офісі. Дивіться розділ Контакти.